VI Всеукраїнський Форум ОСББ – реєструйтеся до 13 листопада!

Відкрито реєстрацію на VI Всеукраїнський Форум ОСББ – щорічний захід, який збирає ефективних власників з усієї країни і виступає майданчиком для інформаційного обміну між досвідченими фахівцями і новачками в галузі управління спільною власністю.
6th-osbb-forum-26-27.11.2015-lviv
Цього року ключовими темами для обговорення на Форумі будуть нові законодавчі реалії, перспективи розвитку управительських компаній, можливості впровадження енергоефективних заходів у будинках, а також перспективи спільного та відповідального управління малоквартирними будівлями в історичній частині міст.

Назар Онуфрів, координатор проекту, Інститут міста:

«Форум ОСББ уже став традиційним заходом, проте щороку ми намагаємося додати щось нове, запропонувати учасникам свіжий формат заходу. Так, цього року, спільно з нашими партнерами, ми вирішили зробити акцент на практичній складовій роботи Форуму.

Власне, у перший день заходу учасники матимуть можливість попрацювати у групах – обговорити ключові теми та напрацювати власні рекомендації щодо розвитку сфери. Другий день проходитиме у більш традиційному форматі конференції – ключові експерти та актори обговорюватимуть найбільш актуальні проблеми в руслі напрацьованих у групах результатів».

Для участі у Форумі потрібно заповнити реєстраційну форму до 13 листопада: https://goo.gl/jFGzrv
Підтвердження реєстрації буде надіслано 17 листопада.

Контактна особа
Назар Онуфрів, Інститут міста
тел. +380322546081
nazaronufriv@city-institute.org

Організатори та партнери Форуму
Інститут міста
Львівська міська рада
Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ)
Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»
Міжнародна фінансова корпорація (IFC)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>