ГС «Муніципальна енергія» пропонує створити базу даних споживання енергоресурсів

Громадська спілка «Муніципальна енергія» подала проект на конкурс соціальних стартапів PROMISTO, який пропонує втілити в життя відкриту і загальнодоступну в мережі Інтернет базу даних про споживання енергоресурсів у житловому секторі столиці.

Ідея проекту полягає в тому, аби досягти економного споживання ресурсів шляхом впровадження тотального обліку у багатоквартирних будинках. Відкрита база даних демонструватиме фактичне заощадження у будинках, де обліковуються ресурси, які споживають їх мешканці. Це, в свою чергу, спонукатиме інших мешканців до обліку та ощадного споживання.

У перспективі городяни отримають мотивацію до проведення енергоощадних заходів у своїх будинках — таких, як встановлення індивідуальних теплових пунктів (ІТП), модернізація системи опалення, утеплення тощо. У розробці проекту також узяв участь «Ефективний власник».

One thought on “ГС «Муніципальна енергія» пропонує створити базу даних споживання енергоресурсів”

  1. Сповіщення: Jezyk Wloski

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>