PLAN_GRAFIK_14.03-25.03.16

Інформаційний тур “70/30″

Сьогодні розпочалася друга частина міського інформаційного туру  Департаменту ЖКІ, метою котрого є повідомити ОСББ і ЖБК усього Києва про цьогорічну конкурсну Програму співфінансування “70/30″. Минулого тижня було відвідано Солом’янський, Голосіївський, Подільський, Дарницький і Деснянський райони. Сьогодні делегація побувала в гостях у Дніпровського району. На черзі Оболонський, Печерський, Святошинський і Шевченківський райони. З докладним графіком зустрічей ви можете ознайомитися з картинки нижче.

Під час зустрічей у представників ОСББ і ЖБК є змога як поставити свої запитання начальниці Управління розвитку ЖКГ Департамента ЖКІ м. Києва – Вірі Радченко та раднику заступника голови КМДА П. Пантелеєва – Олексію Тихонову, а також експерту Міжнародної фінансової корпорації (IFC) Оксані Кисіль і представникам Асоціації учасників ринку вікон та фасадів та Українського союзу промисловців та підприємців (УСПП).

Якщо вам раптом не вдається потрапити безпосередньо на зустріч – не біда, ми записали виступи спікерів у Солом’янському районі на відео, яке ви можете подивитись прямо на нашому сайті. Нижче ви можете побачити контактні дані для подання заявки на конкурс, а також подивитися фотозвіти із зустрічей минулого тижня. Приходьте, там є печівця! ;)

PLAN_GRAFIK_14.03-25.03.16

Нагадуємо, що прийом заявок на конкурс “70/30″ вже триває. Фінальний термін подання – 15 квітня.  Подати заявки ви можете в Департаменті житлово-комунальної інфраструктури м. Києва, щовівторка з 9:00 до 13:00 години та щочетверга з 14:00 до 18:00 години за адресою: вул. Велика Житомирська, буд. 15А, каб. 14. Телефон для довідок (044) 279-12-66. Ви можете подавати заявки в інші дні, однак саме у вівторок та четвер у Департаменті присутні консультанти, які можуть допомогти максимально ефективні саме для вашого будинку заходи з енергоефективності, а також перевірити правильність самої заявки.

Голосіївський район
Подільський район
Дарницький район
Деснянський район

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>