Міфи та проблеми ОСББ – оновлені!

Ми перезняли нашу серію відео про міфи та проблеми ОСББ. Актуалізовано зміст, покращено картинку. Протягом найближчого часу ми оприлюднимо всю серію. Закликаємо вас ділитися з нами міфами та проблемами, що виникли під час створення та подальшої роботи ОСББ, щоб ми могли надати або роз’яснення, або допомогу у вирішенні.

One thought on “Міфи та проблеми ОСББ – оновлені!”

  1. В Миколаєві розяснювальна робота про ОСББ прводиться дуже ретельно. Мер міста на місцевих каналах в доступній формі розяснює все про ОСББ. Але совковість на дає людям зрозуміти, що свое майно треба ремонтувати і відновлювати за свій кошт. Явним тормозом є той факт, що за хронічних неплатників щомісяця повині платити сумлінні співвласники. Здебільшого злісними неплатниками у нашому будинку є дуже забеспечені особи.(працівники банків та інших підприєиств з високою зарплатнею). Ці люди сорому не мають. Потрібен закон, згідно з яким за зверненням голови ОСББ до керівника підприемства,чи установи, де працює неплатник, через бухгалтерію з неплатника утримували борги на рахунок ОСББ. Зовсім небажаним , але ефективним може бути примусове виселення злістного неплатника на місячний строк в будинок з низьким рівнем послуг.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>