ОСББ та ЖБК представили проекти з енергозбереження для участі в міському конкурсі

У Києві продовжується робота над визначенням переможців Конкурсу проектів з реалізації енергоефективних заходів у будинках ОСББ та ЖБК. Проекти з енергозбереження, які переможуть у конкурсі, будуть виконані за принципом співфінансування: 70% – кошти мешканців, 30% – допомога міської влади. Кваліфіковані поради і зауваження учасникам проекту дає один із засновників проекту Ефективний власник, радник заступника голови КМДА Олексій Тихонов.

kievcity-projects-energy-eff

Підготовлені Проекти з енергозбереження оцінювала Конкурсна комісія на чолі із заступником голови КМДА Петром Пантелеєвим, за участю депутатів постійної комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу, Департаменту житлово-комунальної інфраструктури, експертів та представників громадських організацій.

Для того, аби зробити процес оцінювання максимально відкритим для учасників Конкурсу, на чергове засідання конкурсної комісії були запрошені автори усіх проектів, які мали можливість особисто почути зауваження та рекомендації членів комісії.

Без доповнень до наступного етапу конкурсу були допущені автори проектів таких ОСББ/ЖБК: ОК «ЖБК Стріла-3», ЖБК «Квазар-6», ОСББ «Флагман», ОСББ «Данькевича-10», ОСББ «Башта». Іншим учасникам були надані роз’яснення щодо основних зауважень до проектів та відповідні рекомендації.

Наступним етапом відбору проектів є безпосередній виїзд членів комісії на всі об’єкти та оцінка реального ефекту енергозбереження від запропонованих заходів. Так, за рішенням Конкурсної комісії, до 11.06.2015 року із залученням експертів з енергоефективності буде проведено обстеження всіх будинків-учасників конкурсу та надано професійні висновки щодо їх подальшої реалізації.

«Сьогодні всім активним жителям, які організувалися в ОСББ/ЖБК, надана чудова можливість за фінансової та організаційної підтримки міської влади стати енергоефективними та почати економити реальні кошти для своїх мешканців. Конкурс – це одна з таких можливостей, і ми підтримаємо кожного, хто має бажання розвиватися у напрямку енергозбереження», – підкреслив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Джерело: Київська міська державна адміністрація

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>