«Ощадбанк» відшкодує до 40% кредиту на енергоефективні заходи

У 2015 році ПАТ «Ощадбанк» відшкодовуватиме індивідуальним та колективним власникам (ОСББ, кооперативи) від 30 до 40 відсотків тіла кредиту, отриманого на придбання твердопаливних та електричних котлів.

Таке рішення було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 8 квітня 2015 року. Відповідно до рішення внесені зміни до Програми державної підтримки населення до переходу на альтернативне опалення, затвердженої Постановою КМУ від 17.10.2011 № 1056 «Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження».

Нагадаємо, у жовтні 2014 року Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України запроваджено Програму державної підтримки населення до переходу на альтернативне опалення. Передбачений Програмою механізм забезпечував відшкодування 20% тіла кредиту, залученого населенням в ПАТ «Ощадбанк» на придбання твердопаливних та електричних котлів.

Відповідними змінами від 8.04.2015 збільшено відсоток відшкодування до 30% або 40% для індивідуальних та колективних власників відповідно, а саме:

– 30% (але не більше 10 тис.грн.) — для фізичних осіб на впровадження заходів у одноквартирних будинках та квартирах багатоквартирних будинків;

– 40% – для ОСББ і ЖБК на впровадження заходів у багатоквартирних будинках.

Детальні умови кредитування енергоощадних заходів оприлюднено на офіційному сайті ПАТ «Ощадбанк».

Команда «Ефективного власника» спонукає громадян створювати об’єднання і використовувати можливість отримання державної фінансової підтримки для здійснення заходів з підвищення енергоефективності житлових будинків, енергозбереження та заміни газових котлів на котли, що використовують будь-які інші види палива та енергії.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>