Друковані видання для власників

Ефективний власник регулярно готує інформаційні видання, які допомагають співвласникам багатоквартирних будинків управляти спільним майном. Плакати, листівки, брошури можна знайти у департаментах житлово-комунального господарства (районних та міських), на виставках, в офісі громадської спілки «Муніципальна енергія» тощо.

Наші видання доступні для завантаження у форматі PDF. Їх можна переглядати на комп’ютері, роздрукувати на домашньому чи офісному принтері або віддати у малотиражний друк в поліграфію. Якщо ви бажаєте отримати якісь з плакатів, листівок, брошур – відправте нам листа електронною поштою на адресу info@vlasnyk.org.ua або через форму зворотного зв’язку.

Всі друковані видання Ефективного власника у форматі PDF:


Багатоквартирний будинок

Багатоквартирний будинок: що кому належить

Завантажити плакат A2JPG / PDF / PDF (70 Мб, для друку)
Завантажити плакат A3PDF (web) / PDF (40 Мб, для друку)

Енергоефективний будинок

Завантажити плакат A2: JPG / PDF / PDF (30 Мб, для друку)
Завантажити плакат A3PDF (web) / PDF (44 Мб, для друку)


Як створити ОСББ: буклет

Інформаційний буклет “ЯК СТВОРИТИ ОСББ”

Версія 2014 року доступна за цим посиланням. Інформація на даний час застаріла – 1.07.2015 вступив у силу Закон України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку”, відповідно змінився і алгоритм прийняття рішення про створення ОСББ.

Просимо користуватись і розповсюджувати версію 2015 року!

PDF

Як створити ОСББ


PDF

Як знайти власника квартири або будинку за адресою?


Будинковий лічильник: як встановити, як повірити, як відновити роботу

Як встановити будинковий лічильник тепла?

Як повірити будинковий лічильник тепла?

Як відновити роботу будинкового лічильника тепла?

PDF

Як встановити будинковий лічильник тепла? 

PDF

Повірка будинкового лічильника тепла

PDF

Як відновити роботу будинкового лічильника тепла?


PDF

Як приймати рішення на зборах співвласників?

4 thoughts on “Друковані видання для власників”

 1. Дякую Вам за корисні матеріали. Наразі вивчаю питання створення ОСББ в своєму будинку. Буду вам дуже вдячний за друковані матеріали з цього питання. Чи можна їх відправити поштою чи краще їх отримати в вашому офісі?

  З повагою, Євген

  1. Євгене, адресуйте, будь ласка, Ваше питання на info@vlasnyk.org.ua – ми зробимо ревізію і дізнаємось, скільки є буклетів у наявності. Плакати можна отримати в офісі “Муніципальної енергії” http://municipalenergy.org.ua за адресою ул. Михайлівська, 15/1, оф. 10, тел. +38 044 338 25 80 Дякуємо!

 2. данные на этой странице и на ресурсе в целом полезны.
  Вижу это по нашей практике создания ОСББ.
  Есть недостаток – нет ситуаций и документов к ним которые возникают после регистрации ОСББ.
  процедура приёмки объекта на внебаланс. Проблематика:
  – достаточно ли только приёмки или обязательно приёмка-передача? предыдущий ЖЭК отказывается участвовать в приёмке-передачи.
  Заключение договоров с поставщиками. Это же не просто договор. Это ещё и акт размежування, и шантаж незаключением договора если не примете на себя долги старого ЖЕКа (ст22. “Про теплопостачання”) и т.п. вопросы.

  22. “Умови зміни права власності та особливості правонаступництва зобов’язань у сфері теплопостачання”
  У разі якщо суб’єкту господарювання надано в користування (оренду, концесію, управління тощо) цілісний майновий комплекс (індивідуально визначене майно) з вироблення теплової енергії, такий суб’єкт стає правонаступником за борговими зобов’язаннями з оплати спожитих енергоносіїв та послуг з їх транспортування і постачання, що виникли у суб’єкта господарювання, який раніше
  використовував зазначене майно (володів або користувався ним).

  1. Прийняли до уваги, будемо по можливості розглядати ці ситуації. Нагадуємо, що людський ресурс у нас надзвичайно обмежений, тому не встигаємо належним чином освітити всі нюанси. Дякуємо за Ваш коментар!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>