Про нас


Про ініціативу

Ефективний власник з’явився у 2012 році як ініціатива експертів і просвітницький рух за підвищення рівня свідомості громадян щодо колективного управління спільним майном. Наша діяльність має два вектори — господарський і цивільно-правовий.

Основний напрям роботи Ефективного власника — освітній. На сьогоднішній день в Україні є величезна проблема — необізнаність громадян щодо їх основних майнових прав. З наявним рівнем знань у суспільстві сподіватись на широку підтримку прогресивних реформ не доводиться. Українці не підтримують проекти якісних позитивних змін, оскільки не розуміють їх. Громадяни зазвичай нездатні відрізнити реформаторські ініціативи від популістських обіцянок.

Аби виправити ситуацію, Ефективний власник проводить лекції, семінари та круглі столи, темою яких стає роз’яснення вад існуючого законодавства у сфері формалізації майнових прав, щодо колективного майна та управління ним. Ми пояснюємо, які саме зміни необхідні та чому. Ми також видаємо друком інформаційні матеріали та методичні посібники щодо створення та ефективної роботи базових інститутів громадянського суспільства — об’єднань колективних власників.

Інший важливий напрямок — допомога тим, хто вже зіткнувся «ніс до носа» з проблемами, викликаними недолугістю діючого законодавства та «дірками» в ньому. У квітні 2012 року ми відкрили громадську приймальню і надаємо як консультативну, так і юридичну допомогу тим, хто до нас звертається.

І третє — найважливіше і найбільш необхідне — розробка та лобіювання законопроектів, покликаних якісно поліпшити наше з вами життя. Безпосередньо допомагаючи тим, хто став жертвою наших жахливих законів, ми краще розуміємо, які саме зміни необхідні. А наша освітня діяльність допоможе якомога більшій кількості людей зрозуміти, чому ці зміни потрібні, і прискорить їх втілення.


Наші експерти

Олексій ТИХОНОВ
Радник заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань розбудови інституту ефективного власника
Віра РАДЧЕНКО
Заступник голови Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Київської міської державної адміністрації
Анатолій ДУБИНА
Депутат Бучацької міської ради, голова Тернопільського обласного осередку ВГО “Ефективний власник”

 

Володимир БЛАЩУК
Юрист (судова практика), спеціалізація – суперечки з питань якості житлово-комунальних послуг
Наталя ГНАТУШ
Адвокат, спеціалізація – майнові справи, юридична підтримка ОСББ
Вадим КОЛОКОЛЬНИКОВ
Адвокат, спеціалізація – майнові справи, юридична підтримка ОСББ

Підтримати ініціативу

Проект Ефективний власник отримав путівку в життя завдяки неймовірній допомозі волонтерів — висококласних спеціалістів у своїй галузі: дизайнерів, програмістів, організаторів подій. Ми вдячні кожному і пишаємось співпрацею з вами, друзі! Однак для безперервної роботи сайту, консультаційного відділу, видання поліграфічної продукції — потрібні кошти.

Щодня до нас звертається в середньому 10 громадян. Кожен з них потребує відповіді на запитання, поради, консультації, аби ефективно господарювати у своєму будинку. Наша підтримка — результат вашого розуміння і небайдужості. Підтримати ініціативу можна, зробивши пожертву:


Або переказавши гроші на банківський рахунок ВГО «Ефективний власник» за такими реквізитами:

Отримувач: Всеукраїнська громадська організація «Ефективний власник»
Розрахунковий рахунок: 26000011610527
Банк отримувача: Вербицьке відділення ПАТ «УКРСОЦБАНК»
ОКПО: 38527066
МФО: 300023
Призначення платежу: Добровільна пожертва
Примітка: юридичним особам у призначенні платежу слід вказувати «Безповоротна фінансова допомога»


Зворотний зв’язок

Ефективний власник отримує багато звернень з питань колективного управління спільним майном. Ми будемо раді надати консультацію та професійну юридичну допомогу щодо проблем, які виникають у процесі самостійного управління багатоквартирним будинком. Напишіть нам на info@vlasnyk.org.ua або залиште повідомлення нижче (воно автоматично потрапить до нашої електронної скриньки).

Також радимо: Перелік ресурсних центрів сприяння ОСББ