effizienzlabel_01

Німецький уряд проведе модернізацію 25 будинків в Україні. Прийом заявок відкрито

Розпочато прийом заявок на участь у конкурсі модельних проектів комплексної модернізації багатоквартирних будинків. У 2016 році в рамках ініціативи «Енергоефективність в Україні», за підтримки уряду Німеччини, планується провести термосанацію 20-25 будинків. Кінцевий термін подачі заявок – 20 березня 2016 року.

Мешканці багатоповерхівок, які бажають потрапити до програми, повинні надіслати на адресу ukraine@sampleprojects.org такий пакет документів:

Потрібно обов’язково зазначити статус заявника (голова ОСББ/ЖБК, управитель, мер міста, представник власників квартир).

Перевага у відборі надаватиметься мешканцям,  які планують якомога більш комплексно модернізувати свій будинок або завершити вже розпочату модернізацію. Каталог пропонованих заходів:

Каталог-заходів

Якщо вам не видно зображення, натисніть тут

Програма розрахована насамперед на об’єднання співвласників житла (ОСББ або ЖБК), однак можлива і участь будинків, у яких не створено об’єднань – за умови прийняття відповідного рішення на зборах співвласників та обрання управителя/керуючої компанії. Для цілей даної програми буде доречним обрання в якості управителя комунального підприємства і попередні домовленості з муніципалітетом.

Інформаційні матеріали про програму “Модельні проекти: комплексна енергоефективна модернізація багатоквартирних будинків” можна знайти на сайті sampleprojects.org і у наступних файлах:

Презентація програми
Процедура відбору

Програма реалізується в рамках ініціативи «Енергоефективність в Україні» (Initiative Energieeffizienz Ukraine) Німецьким енергетичним агентством (dena) разом з партнерами, Ініціативою Житлове хозяства в Східній Європі (IWO­ e.V.) і Центром компетенції по великим житловим масивам (Kompetenzzentrum Großsiedlungen e.V.), на замовлення Федерального міністерства економіки і енергетики Німеччини. Мета проекту полягає в тому, щоб розробити оптимізовані і ефективні рішення по комплексній санації – не тільки в технічному, а й у фінансовому та організаційному планах.

Контактна особа в разі виникнення питань
Лариса Шреккенбах
проектний менеджер
ініціатива Житлове Господарство у Східній Європі (IWO e.V.)
schreckenbach@iwoev.org
Інформаційний портал про енергоефективну модернізацію: energodom.org

Подати заявку

Термін подання

20.03.2016, 23:59 год

на адресу ukraine@sampleprojects.org

2 thoughts on “Німецький уряд проведе модернізацію 25 будинків в Україні. Прийом заявок відкрито”

  1. Здравствуйте! Я являюсь директором компании ВИСА-ГРУП-Харьков. Вопрос: может ли моя компания, как официальный дилер таких немецких брендов WILO, REHAU, AFRISO, VIESSMANN, FRANKISHE и других известных производителей, принять участие в тендере на поставку оборудования?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>