Семінар-практикум з енергозбереження у багатоквартирних будинках

Шановні ефективні власники багатоповерхових будинків,

Перед початком опалювального сезону пропонуємо вам ознайомитися з практичними порадами фахівців — як знизити видатки сімейного бюджету, бюджету ОСББ (ЖБК) на теплову енергію та гарячу воду за рахунок впровадження енергоефективних заходів для систем теплопостачання у вашому будинку.

Проект IFC «Енергоефективність у житловому секторі України» спільно з компанією Danfoss проводить семінар-практикум, на якому заплановані презентація енергоефективних заходів та практичне ознайомлення з обладнанням. Теми презентацій:

  • Реальний економічний ефект термомодернізації житлових будинків для мешканців: розмір та правила розрахунку.
  • Економічна доцільність провадження енергоефективних заходів з використанням залучених коштів та отримання 40% компенсації від держави: чому це вигідно для ОСББ/ЖБК?

Окремо заплановано розгляд юридичним експертом Закону № 417-VIII “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку” та інші законодавчі ініциативи для ОСББ ТА ЖБК.

Дата, час: 02 липня 2015 року15-00

Місце: м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, 15/15/6.

Контакти для запитань та реєстрації:
097 665 90 12
Оксана Кисіль,
регіональний консультант

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>