У столиці відкриються Центри захисту прав споживачів комунальних послуг

Міська влада планує створити у Києві мережу Центрів захисту прав споживачів вже цього року. Вони працюватимуть для киян за принципом “єдиного вікна” і покликані допомогти споживачеві у відносинах із монополістами. Про це в ході онлайн-конференції в прес-студії “Сегодня Мультимедіа” заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Петро Пантелеев. Фото

12 травня 2015 року, о 12.00,  у прес-центрі “Сегодня Мультимедіа” відбулось відео-інтерв’ю з Петром Пантелеєвим, заступником голови КМДА на тему: “Реорганізація роботи ЖЕКів і захист прав споживачів в умоваї підвищення тарифів”.

“У Києві створюється система сервісних центрів для захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг – «Центр обслуговування споживачів». На тлі підвищення тарифів та переходу на прямі договори з виконавцями послуг, кияни повинні мати можливість звернутися за допомогою та вирішити спірне питання з “Київенерго” та “Київодоканалом” тощо.

Звернувшись до сервісного центру люди зможуть залишити заявку, адресовану будь-якому викнавцеві, оформити необхідні документи, в тому числі договори, отримати консультацію фахівця тощо», – повідомив він.

За словами заступника міського голови, кілька пілотних центрів планується відкрити вже в найближчі місяці.

«Створення таких центрів – нова, але необхідна для нашого міста практика, тому ми відшліфуємо усі процеси у «пілотному» режимі, а потім поширимо на усе місто.

Сервісні центри допоможуть мешканцям отримати вичерпну інформацію про тарифи та ціноутворення, а також дані про те, куди кошти сплачені за комуналку.

Крім того, в сервісному центрі споживач зможе оформити перерахунок за неякісно надану послугу тощо», – зазначив Петро Пантелеєв.

Джерело: Сегодня Мультимедіа

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>