Відключення від систем опалення і водопостачання — небезпечне і руйнівне, – експерт

Олексій Хабатюк
Олексій Хабатюк

Право на відключення одного мешканця порушує право його сусіда на безпечну та ефективну експлуатацію їх спільного майна,” — так коментує закладену в законопроекті №2891 ініціативу спеціаліст «Експертної Платформи з Енергоефективності» Олексій Хабатюк на своїй сторінці у Фейсбук.

Проект Закону “Про внесення змін до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» щодо індивідуального опалення та водопостачання” № 2891 подано на розгляд комітетів Верховної Ради України 20 травня 2015 року. В експертів дана законодавча ініціатива викликає неабияке обурення, оскільки демонструє нерозуміння законотворцями функціонування інженерних систем у будинках.

“Зрозумійте накінець, що багатоквартирний будинок із всіма його інженерними системами — це цілісна система, і висмикування із неї спочатку одного, потім другого і т.д. елементів призводитить до:

  • збільшення навантаження на всіх інших власників, хто залишається підключеним до цих інженерних систем,
  • руйнування інженерної системими будинку взагалі, в крайньому випадку,” — наголошує пан Хабатюк.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>