Визначено переможців столичного конкурсу енергоефективних проектів серед ОСББ і ЖБК

Конкурсна комісія при КМДА оголосила переможців Конкурсу проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені ОСББ/ЖБК. Про це написало столичне інтернет-видання КиевВласть.

Ефективний власник уважно слідкує за перебігом конкурсу від самого початку. Одним з ключових експертів конкурсної комісії є співзасновник нашої ініціативи, радник заступника голови КМДА Олексій Тихонов.

konkurs-energoefektyvni-budynky-kyiv

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, конкурсна комісія здійснювала відбір ретельно та уважно, перевіряючи теоретичну та фактичну складову кожного поданого проекту. Також він додав: “Кожен проект ми й надалі будемо супроводжувати, зокрема на етапах реалізації та контролю якості проведених робіт”.

Експерт конкурсної комісії Олексій Тихонов вважає головним завданням конкурсу не самі енергоефективні заходи, а скоріше корисні господарчі практики для колективних власників — ОСББ і ЖБК. “Даючи організованим мешканцям працюючі інструменти, навчаючи їх розраховувати, організовувати і доводити до завершення проекти з модернізації будинку, ми виховуємо у громадянах відповідальних господарів власних осель. Ми надаємо людям інформацію і скеровуємо їх зусилля, консультуємо і допомагаємо досягти мети оптимальним, економічно вигідним шляхом”, – зазначив він.

“Міська влада виступає таким собі посередником між замовниками і виконавцями послуг з термомодернізації. Ми скеровуємо споживачів до українських виробників обладнання, місцевих підрядників. Бюджет міста бере на себе головне навантаження по коштах. Продуктивна співпраця влади, бізнесу і споживачів стає нормою житлово-комунального господарювання, адже в нас спільна мета — енергетична незалежність,” – зауважив Олексій Тихонов.

Переможцями конкурсу, що вперше проводився у Києві, стали:
• у Дарницькому районі: ОСББ «Флагман», ОСББ «Перший будинок», ОСББ «Осокорки-Київ», ОСББ «Вишняківська-9»;
• у Деснянському районі: ОСББ «Данькевича-10», «ОСББ-8», ЖБК «Хімік-14», «Автотранспортник-5», ОСББ «Київенерго»;
• у Солом’янському районі: ОСББ «Башта», ЖБК «Молодіжний», ОСББ «Замок Лева»;
• у Шевченківському районі: ОК ЖБК «Стріла-3», ЖБК «Квазар-6», ОСББ «Хмельницький», ЖБК «Юність».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>