Як отримати витяг з реєстру для створення ОСББ

За допомогою нашого колеги, голови ініціативної групи в своєму будинку Андрія Василишина ми створили відеоінструкцію, як отримати витяг з Держреєстру речових прав на нерухоме майно по всім співвласникам для створення ОСББ. Під відео — посилання на документи, наведені в ньому.

Увага! За останніми змінами: плата за надання витягу не береться, витяг може бути надано в електронному вигляді за бажанням особи, що звернулася.

PDF Протокол створення ініціативної групи (приклад)
PDF Заява на отримання витягу

7 thoughts on “Як отримати витяг з реєстру для створення ОСББ”

  1. З 01.07.2015 року ніякої плати за отримання інформаційної довідки з державного реєстру непотрібно.

  2. У мене два питання:
    1. Оригінал протоколу про створення ініціативної группи мені повернуть? Він в мене прошитий та зареєстрованний і потрібен для подальшого використання.
    2. Як отримати витяг не в Києві а наприклад в місті Біла Церква? Я заходив в реєстраційну службу яка підпорядкована обласній державній адміністрації, там на мене подивилися як на ідіота, горорили що я не маю ніяких прав отримувати таку інформацію та таке інше.

  3. Виписка стала безолатною, тому сплачувати нічого не треба. Все інше – без змін

    1. Добре, Андрію, дякуємо за зауваження, ми оновимо матеріал найближчим часом!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>